Phenix

Товарів: 1
на сторінці
Сітка
Список

Кофе PHENIXКава PHENIX - різноманітні смаки з усього світу

В Україні немає прямих виробників кави, адже для вирощування зерна потрібні особливі умови на висотних плантаціях. Але є великі імпортери, які на основі висококласної сировини створюють продукцію унікальних органолептичних якостей.

Phenix Invest Trade – компанія з компонування, обсмажування та пакування кавових зерен з різних регіонів світу. Однією з марок виробленої продукції є PHENIX. Це кава оптимального ступеня обсмажування і з насиченим смаком. Переробляється понад 60 сортів кавових зерен, на їх основі створюється понад 20 різних сумішей.

Консистенція смаку як стартового продукту

Кава PHENIX - це арабіка і робуста з найвідоміших африканських, американських і індонезійських плантацій. Саме характерний смак зерен цього регіону і служить допомогою незабутнього аромату і впізнаваного смаку. Цікаво, що в Україні різні сорти кави походять в напам'ять, а тривалість обсмажування підбирають безпосередньо технологи Фенікс Інвест Трейд.

Які країни співпрацюють? Ефіопія, Мексика, Перу, Уганда і всі основні плантації світу постачають каву в Україну. Цікавими партнерами є:

1. Колумбія. Арабіка цього регіону відома своїм стійким ароматом, багатим смаком.

2. З Індії постачаються в основному робуста. Зерна з сильним, яскраво вираженим ароматом, карамельним смаком і нотами шоколаду завоювали популярність на всіх континентах.

3. Куба. Пряний, виразний смак, високий вміст кофеїну, різні відтінки міцності при зміні способів пивоваріння.

Варто купувати каву PHENIX, щоб відчути колір кожного регіону. Азіатська кава вважається квінтесенцією деревних відтінків, американська славиться горіховими нотами і яскравим букетом цитрусових, ефіопська - квітковими композиціями (наприклад, жасмин, бергамот), африканська - глибокою кислотністю, посиленою не тільки смаком, але і вином, яблучним ароматом.

В Україні купити продукцію PHENIX можна за доступною ціною в нашому інтернет-магазині "Jamero". Є можливість замовити як роздрібну, так і оптову торгівлю (порадуємо персональними знижками). Доставка вантажів по Львову, Одесі, Харкову, Києву, Дніпру